До Uland долучилися майже півсотні регіональних агентів

02-03-2020

До інформаційної платформи Uland, яка сконцентрувала найбільшу в Україні базу оголошень про обіг земель, уже долучилися 48 регіональних агентів. Вони системно розвивають сервіс та репутаційні засади своєї діяльності. Найбільше їх, за даними сайту Uland, на Київщині – 20, Вінниччині – 4, Полтавщині та Черкащині – по 3 агенти.

Як повідомив засновник та очільник інформаційної платформи Олександр Полховський, ці фахівці мають достатньо компетенцій, аби надати користувачам вичерпну інформацію про земельні об’єкти, що їх зацікавили, а також підбирати замовникам за їхнім запитом потрібний обсяг землі. 

«Якось нам довелося відмовитися від дуже привабливої ділянки на Закарпатті, яку нам віддавали за борги. А все тому, що не було можливості пропонувати її клієнтам, перебуваючи в Києві. Наразі наявність брокерів, здатних презентувати ділянку потенційному покупцеві прав оренди на неї, вирішує цю проблему», – зазначив Олександр Полховський. 

Власникам паїв також доволі складно показувати земельну ділянку, якщо вона розташована за кілька сотень кілометрів від їхнього місця проживання. Тож і для них сервіс може стати у пригоді. 

«Стати агентом Uland може людина будь-якого віку чи статі, головне, аби було бажання працювати. Маючи в розпорядженні велику базу даних, команда ресурсу може успішно проводити перемовини з власниками паїв і формувати на замовлення земельний фонд певного розміру в обраному районі чи області, який зацікавить інвестора», – додав засновник сервісу.

Як повідомлялося раніше, за рік на сервісі Uland зібрали майже 5 тисяч оголошень щодо обігу земель.

Газета “АгроМаркет”, лютий 2020 року

https://agrotimes.ua/agromarket/do-uland-doluchylysya-majzhe-pivsotni-regionalnyh-agentiv/