Умови використання

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. ФОП Полховский Александр Игоревич - ІПН: 3124616718, (далі Виконавець та/або Компанія) публікує цей Публічний договір (Угода та/або Оферта) про надання послуг на інтернет-сайті Виконавця Uland.ua IBAN: UA093220010000026005310040181

1.2. Відвідування Вами Сайту, рівною мірою як і використання опублікованої на ньому інформації, означає Вашу згоду з даними Умовами.

1.3. Ви не маєте права користуватись Послугами, якщо ви не прийняли Умови. Ви не маєте права користуватись Послугами, якщо це заборонено законодавством країни, резидентом якої ви є, або з території якої ви користуєтесь Послугами.

1.4. Компанія може періодично змінювати дані Умови без попереднього попередження. Актуальна версія Умов завжди доступна за адресою https://uland.ua/politika-konfidentsiynosti. Якщо ви продовжуєте користуватись Послугами після зміни Умов, це трактується як Ваша згода з новою редакцією Умов.

2. ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ГАРАНТІЙ
Ви розумієте та приймаєте, що:

2.1. Інформація на Сайті надається "як є" без гарантії достовірності, ви використовуєте Сайт на свій страх і ризик. Компанія не несе жодної відповідальності за наслідки використання Вами інформації, що розміщена на сайті.

2.2. Компанія не гарантує:
- що інформація на Сайті відповідатиме меті Вашого відвідування;
- безперебійну роботу Сайта;
- работу Сайта без помилок.

2.3. За будь-який вміст сайту (текстовий, графічний, звуковий чи відео), що розміщений для загального користування, несе відповідальність особа, що створила даний вміст.

2.4. Сайт може містити посилання на інші інтернет-сайти, що належать іншим фізичним та юридичним особам. Ви визнаєте та погоджуєтесь із тим, що Компанія не несе жодної відповідальності за доступність, вміст цих ресурсів, а також будь-які наслідки, пов’язані з використанням цього вмісту.

2.5. Компанія не несе відповідальності за точність інформації, що надається на Сайті, та залишає за собою право змінювати без сповіщення будь-які матеріали, що розміщені на Сайті.

2.6. Компанія періодично вносить зміни в характер надання Послуг. Ви погоджуєтесь із тим, що Послуги можуть змінюватись без сповіщення Вас про майбутні зміни.

2.7. Компанія може в будь-який момент тимчасово або остаточно припинити надання Послуг без попереднього сповіщення.

3. ОБМЕЖЕННЯ

3.1. Ви погоджуєтесь не використовувати Сайт для розміщення інформації:
- що порушує права або містить образи щодо фізичних осіб або організацій;
- що містить інформацію, яка не відповідає дійсності, наклеп, або таку, що шкодить діловій репутації, від імені інших людей або організацій, не маючи на це відповідних прав;
- що захищена авторськими правами, торговими марками, патентами, власниками яких є треті особи;
- що порушує законодавство країни, резидентом якої Ви є, або з території якої Ви здійснюєте користування Послугами.

3.2. Ви зобов’язуєтесь не чинити жодних дій, що спрямовані на:
- створення перешкод для роботи обладнання Компанії;
- створення перешкод у користуванні Послуг іншими відвідувачами Сайту;
- нанесення шкоди обладнанню Компанії, а також даним, що зберігаються на обладнанні Компанії.

3.3. Ви зобов’язуєтесь не вказувати персональну інформацію в жодних реєстраційних формах на Сайті, що не відповідає дійсності (в тому числі email-адреси, на використання яких у Вас немає відповідних прав).

4. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

4.1. Політика конфіденційності Компанії завжди доступна за наступною адресою: https://uland.ua/politika-konfidentsiynosti Цей документ описує, на яких умовах Uland.ua зберігає та використовує отриману від Вас інформацію.

4.2. Погоджуючись із даними Умовами, Ви також погоджуєтесь і з політикою конфіденційності Компанії.

5. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1. Ніщо в даних Умовах не може розцінюватись як встановлення між Компанією та Вами агентських відносин, відносин зі спільною діяльністю, відносин особистого найму, або будь-яких інших відносин, що прямо не передбачені в даних Умовах.

5.2. Ви погоджуєтесь, що Компанія не несе відповідальності перед Вами або жодними іншими третіми особами за порушення Ваших зобов’язань відповідно до даних Умов; Ви несете виключну відповідальність за будь-які наслідки даних порушень. Якщо у Вас виникли питання стосовно даних Умов, Ви можете зв’язатися з нами за допомогою форми на веб-сайті, або написати за наступною адресою: [email protected]