Нотаріуси і земельні угоди

03-05-2023

Нотаріуси в Україні грають дуже важливу роль в угодах з продажу землі. Що таке нотаріус і чому він є необхідним укладати угоди - давайте розберемося.

Нотаріус – це державний посадовець, який має право проводити нотаріальні дії. Такі дії, як правило, пов'язані з підтвердженням підпису, ідентифікацією осіб, підтвердженням прав та обов'язків, документальним оформленням різних угод. Для того щоб земельна угода була правомірною, необхідно, щоб вона була складена нотаріусом. Він перевірить правомірність документів та виконання усіх необхідних процедур та зробить відповідний запис у спеціальному реєстрі.

Укладання угоди про продаж землі є складним та відповідальним процесом, який вимагає відповідної кваліфікації та досвіду. Тому нотаріуси, які займаються укладанням земельних угод, повинні мати відповідні знання та досвід в цій галузі. Вони зобов'язані гарантувати правомірність та надійність угод, що укладаються з їх допомогою.

Наш сервіс Uland, який допомагає у продажу та купівлі землі в Україні, інтегрований з Prozorro Продажі. Він дозволяє продавцям розміщувати оголошення про продаж землі та забезпечує зручний та безпечний процес торгівлі. Завдяки Uland, продавці можуть бути впевнені в тому, що їх оголошення будуть показані багатьом потенційним покупцям, що збільшує шанси на успішний продаж.

У сервісі Uland, що є одним з найкращих сервісів для продажу та купівлі землі в Україні, нотаріуси мають особливе значення. Нотаріуси, які співпрацюють з Uland, проходять спеціальну перевірку та мають високий рівень кваліфікації. Крім того, на сайті з'явився новий розділ "Нотаріуси", який допомагає знайти кваліфікованих спеціалістів. Таким чином, користувачі, які хочуть продати або купити земельну ділянку за допомогою сервісу Uland, можуть бути впевнені в законності та правовій чистоті угод, оформлених з допомогою нотаріуса з сайту.